BIOMED-LUBLIN WSiS S.A.

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
1 2 3 4 5 6 7
Dla mediów -> Dla mediów -> Biomed - Lublin wybrany Gazelą Biznesu

Biomed - Lublin wybrany Gazelą Biznesu

Biomed - Lublin Wytwórnia Surowic i Szczepionek SA został laureatem prestiżowego konkursu Gazele Biznesu. Tytuł otrzymują dynamicznie rozwijające się firmy, które osiągają dobre wyniki finansowe i są rzetelnym partnerem w biznesie.

Ranking organizowany jest przez redakcję Pulsu Biznesu przy współpracy z firmą Coface Poland i pod patronatem Krajowej Izby Gospodarczej.

- To dla nas bardzo duże wyróżnienie. Cieszę się, że nasza praca i zaangażowanie w aktywny rozwój firmy zostały docenione. Ta nagroda potwierdza również naszą wiarygodność i rzetelność w biznesie- mówi Waldemar Sierocki, prezes zarządu Biomed-Lublin Wytwórnia Surowic i Szczepionek SA.

Nagrodzone firmy przeszły w 2011 roku kilka etapów weryfikacyjnych. Organizatorzy przed przyznaniem tytułów „Gazela Biznesu” gromadzili, weryfikowali i oceniali informacje na temat wiarygodności finansowej spółek. Ubiegające się firmy podlegały także kontroli pod kątem niezalegania z ewentualnymi zobowiązaniami względem kontrahentów, urzędów skarbowych oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

To już kolejne biznesowe wyróżnienie dla lubelskiej spółki. W minionym roku Biomed-Lublin zdobył Nagrodę Gospodarczą Prezydenta Miasta Lubina w kategorii Inwestor Roku.