BIOMED-LUBLIN WSiS S.A.

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
1 2 3 4 5 6 7
Dla mediów -> Dla mediów -> BIOMED - LUBLIN nagrodzony tytułem Marka „Lubelskie”

BIOMED - LUBLIN nagrodzony tytułem Marka „Lubelskie”

BIOMED - LUBLIN Wytwórnia Surowic i Szczepionek SA otrzymał prestiżową nagrodę Marka „Lubelskie”. Odznaczenie przyznawane jest najlepszym firmom, produktom i usługom z regionu lubelskiego.

Wręczenie certyfikatów odbyło się podczas uroczystej gali Ambasador Województwa Lubelskiego w hali Targów Lublin. Wyróżnienie z rąk Marszałka Województwa Lubelskiego – Krzysztofa Hetmana odebrał Waldemar Sierocki, prezes spółki BIOMED – LUBLIN SA.

- Certyfikat Marka „Lubelskie” to niezwykle istotne odznaczenie dla naszej firmy. Cieszy mnie, że dorobek spółki BIOMED został doceniony przez kapitułę konkursu, zwłaszcza w tym roku, kiedy przypada 70-lecie działalności – komentuje Waldemar Sierocki.

Marka „Lubelskie” to projekt, który od 2007 roku organizowany jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego. Jego zadaniem jest promocja najlepszych przedsiębiorstw z regionu oraz wytwarzanych przez nich produktów i usług. Laureaci kolejnych edycji otrzymują prawo do posługiwania się unikalnym znakiem towarowym – "Lubelskie", będącym symbolem jakości, innowacyjności i troski o środowisko.